Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Krásny stavebný pozemok na výstavbu jedného až dvoch rodinných domov obec Kuchyňa Záhorie

Obec: Kuchyňa
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
259 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2205  m² v obci Kuchyňa, okres Malacky. Obec Kuchyňa sa nachádza cca 35 km od Bratislavy a cca 17 km od Malaciek a leží na južnej strane Záhoria v Záhorskej nížine.

Pozemok sa nachádza v tichšej uličke neďaleko centra dedinky. Je rovinatý s dĺžkou cca 147 m a šírkou cca 15 m. Disponuje všetkými IS ako je plyn, voda, kanalizácia a elektrina. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy.

Je tu možnosť výstavby jedného alebo  dvoch rodinných  domov. Koniec pozemku lemuje v zadnej časti potok Malina.

Hneď na začiatku pozemku pri ceste sa nachádza starší rodinný dom o rozlohe 106 m2 s hospodárskou budovou, ktorý je vhodný na okamžité bývanie. Rodinný dom je možné zbúrať.

Na autobusovú zastávku sa dostanete do 10 minút.

Obec Kuchyňa má výborné napojenie na diaľnicu v smere do Bratislavy alebo do Malaciek. Je tu dobrá dostupnosť aj do Rakúska a Českej republiky.

V obci nájdete potraviny, škôlku, základnú školu do 9. triedy, športoviská, detské ihrisko, obecný úrad, poštu, kostol, zdravotné stredisko, lekáreň, kvetinárstvo, reštaurácia, autobusové spojenia do hlavného mesta Bratislavy a okresného mesta Malacky alebo na okolité dediny. 

Na farme v Kuchyni si môžete zaobstarať čerstvé bio mäso.

Obec Kuchyňa sa hrdí množstvom trás, chodníkov a lesných chodníčkov na turistiku  alebo cykloturistiku v Malých Karpatoch, hubárčením alebo príjemamiými prechádzky v okolí. Vrch Vysoká je častým cieľom turistov. V okolitých lesoch sa nachádzajú listnaté a aj ihličnaté stromy ako napríklad borovice a smreky. Sú tu dve vodné nádrže - Vývrat a vodná nádrž Kuchyňa. Vodné nádrže sú využívané hlavne cez letnú sezónu, kedy sú cieľom rodinných výletov a rajom rybárov.

Malebná dedinka Kuchyňa má svoju typickú domácku atmosféru s príjemnými obyvateľmi a susedmi. Ak máte radi ticho v lone prírody, určite neváhajte.

Cena pozemku aj s rodinným domom: 259.000,-- EUR.

Kontakt: 0905 838965
viac na www.bestreality.sk

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2205 m2
Typ zeme:
rovina
Šírka pozemku:
15 m m
Dĺžka pozemku:
147 m m
Celková plocha:
2205 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - blízko pozemku - kanalizácia:
áno
Kanalizácia - na pozemku - septik:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti