Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rodinný dom s veľkým stavebným pozemkom alebo veľkou záhradou v obci Kuchyňa Záhorie s možnosťou výstavby 1-2 RD

Obec: Kuchyňa
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
259 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 2205  m² v obci Kuchyňa, okres Malacky. Obec Kuchyňa sa nachádza cca 35 km od Bratislavy a cca 17 km od Malaciek a leží na južnej strane Záhoria v Záhorskej nížine.

Rodinný dom sa nachádza hneď na začiatku pozemku pri ceste o rozlohe 106 m2 s hospodárskou budovou, ktorý je vhodný na okamžité bývanie.

Rodinný dom sa nachádza v tichšej uličke neďaleko centra dedinky. Disponuje všetkými IS ako je plyn, voda, elektrina a kanalizácia (pred domom). Momentálne je dom pripojený na žumpu.

Kúrenie je plynové, voda je napojená na verejný vodovod.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE RD: - samostatná vstupná priestranná veranda - samostatná obývačka - spálňa - menšia izba - kuchyňa - kúpeľňa - WC - špajza – pochôdzne podkrovie – čiastočne podpivničenie.

Výmera RD : 106 m². Výmera prístavby – hospodárskej budovy: 45 m², Výmera pozemku : 2205 m². Pozemok je rovinatý s dĺžkou cca 147 m a šírkou cca 15 m. Na pozemku sa dajú postaviť jeden až dva rodinné domy a starší existujúci RD je možné zbúrať.

Dom je okamžite k dispozícií s možnosťou nasťahovania.

Obec Kuchyňa má výborné napojenie na diaľnicu v smere do Bratislavy alebo do Malaciek. Je tu dobrá dostupnosť aj do Rakúska a Českej republiky.

V obci nájdete potraviny, škôlku, základnú školu do 9. triedy, športoviská, detské ihrisko, obecný úrad, poštu, kostol, zdravotné stredisko, lekáreň, kvetinárstvo, reštaurácia, autobusové spojenia do hlavného mesta Bratislavy a okresného mesta Malacky alebo na okolité dediny. Na autobusovú zastávku sa dostanete do 10 minút. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy s možnosťou výstavby jedného alebo  dvoch rodinných  domov. Koniec pozemku lemuje v zadnej časti potok Malina.

Na farme v Kuchyni si môžete zaobstarať čerstvé bio mäso.

Je tu možnosť využitia turistiky  alebo cykloturistiky v Malých Karpát, hubárčenie alebo príjemné prechádzky v okolí. Vrch Vysoká je častým cieľom turistov. V okolitých lesoch sa nachádzajú listnaté a aj ihličnaté stromy ako napríklad borovice a smreky. Sú tu dve vodné nádrže - Vývrat a vodná nádrž Kuchyňa. Vodné nádrže sú využívané hlavne cez letnú sezónu, kedy sú cieľom rodinných výletov a rajom rybárov.

Malebná dedinka Kuchyňa má svoju typickú domácku atmosféru s príjemnými obyvateľmi a susedmi.

Cena nehnuteľnosti: 259.000,-- EUR. 

Kontakt: 0905 838965
viac na www.bestreality.sk

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2205 m2
Typ zeme:
rovina
Šírka pozemku:
15 m m
Dĺžka pozemku:
147 m m
Celková plocha:
2205 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Kanalizácia - blízko pozemku - kanalizácia:
áno
Kanalizácia - na pozemku - septik:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti